O nás

Společnost byla založena v roce 2014. Z počátku jsme se zaměřovali na implementace analytických nástrojů, kancelářských aplikací a cloudových služeb v podnikatelském i neziskovém sektoru. Současně vyvstala potřeba našich klientů hledat kompetentní pracovníky, kteří obstojí v dnešní turbulentní době. Sledovali jsme tento trend a postupně rozšířili naše aktivity do oblasti recruitingu, headhuntingu a personalistiky. V současné době naše klienty učíme pracovat efektivněji a pomáháme jim s výběrem vhodných pracovníků a IT nástrojů.

Reference

Andrea Hanušová – Recruiter ve společnosti Cyrrus, a.s.

Přes Jitku jsem získala své aktuální zaměstnání. Spolupráce s ní byla úplně jiná, než s jakýmkoliv jiným headhunterem, se kterým jsem se setkala. Vše probíhalo naprosto profesionálně, rychle, vždy jsem měla veškeré informace, které jsem potřebovala. O dané pozici jsem byla informována do nejmenších detailů, že mne na pohovoru nic nepřekvapilo. Třešničkou na dortu byl Jitky lidský přístup, vnímala jsem, že celý výběrový proces prožívá se mnou v každé jeho fázi. Naší spolupráci hodnotím i s odstupem času velmi nadstandardně – stále jsme v kontaktu. Jitky služby mohu všemi deseti doporučit!

Jiří Žežulka – CEO Dohlavy s.r.o.

S Martinem jsme zahájili spolupráci, když jsem hledal finanční manažera k nám do firmy. Spokojenost již řadu let, profesionální a především vždy okamžitý přístup k řešení problémů. Aktuálně nám pomáhá řídit personální oblast u desítek zaměstnanců. 

Michal Rákoci – CEO ve společnosti Vegacom

Spolupráce s Jitkou začala v roce 2017, stále trvá. Jitka má neuvěřitelný talent, energii a potřebný nadhled, čímž pomůže od specifikace požadavků až k „doručení“ správného kandidáta. Hledal jsem různé pozice napříč odvětvím, od juniorů až po členy top managementu, vždy byla pozice obsazena a kandidát se ukázal jako správná volba. Nejen že přeložila pouze ty kandidáty, které opravdu stálo za to vidět, vždy k nim byl obsáhlý komentář, který pomohl při výběru. Vše na klíč, bez starostí a s výbornými výsledky. Má můj plný respekt a poděkování, za vynikající spolupráci, která nikdy neskončí.

Pavel Horák – Eurovia E-cube program ve společnosti Eurovia CS

S Jitkou jsem se setkal jak v pozici kandidáta, který se ucházel o nabízenou pozici, tak potom také jako kolega. Spolupráce s Jitkou byla skvělá. Díky jejímu nasazení a zkušenostem se podařilo vybudovat skvělý tým finančního oddělení.

Radek Juhaňák – CSO ve společnosti Able.cz

Jitku jsem poznal v pozici headhuntera, kdy na mě zacílila s nabídkou pracovní pozice ve firmě, kde jsme se později stali také kolegy. Od našeho prvního kontaktu bylo jasné, že Jitka přesně ví koho hledá a kam jednání směřuje. Naše dosavadní spolupráce mi umožnila vnímat její nesporné kvality jako je cit pro detail, empatie při jakékoli komunikaci a také absolutní zaměření na zadání a cíl. Věřím, že naše spolupráce nebyla poslední.

Vedení naší organizace

Tomáš Kábrt

Tomáš je jednatelem a partnerem ve společnosti 4FIIT Advisory. Ze své předchozí praxe má zkušenosti z oblasti podnikových financí, zakázkového vyhledávání kandidátů, ale také s procesními optimalizacemi pomocí metod Lean a Six Sigma. Podílel se na optimalizaci procesů v několika nadnárodních společnostech i menších firmách. V roli headhuntera klade důraz na kombinaci profesních a osobnostních stránek kandidátů a snaží se hledat takové uchazeče, kteří budou nejen zkušení odborníci, ale zároveň i dobří kolegové. Tomáš je daňovým poradcem a vysokoškolským pedagogem a pravidelně přispívá do odborných periodik a vědeckých časopisů. Jeho vášní je neustále věci zlepšovat a posouvat kupředu.

Martin Kučera

Martin je náš specialista na výběr vhodných pracovníků na finanční pozice. Ve své činnost navazuji na teoretické aspekty získané během doktorského studia, které je zaměřeno na zachycení intelektuálního kapitálu v účetních závěrkách a dalších výkazech společností. A právě zaměstnanci jsou největší složkou intelektuálního kapitálu…
Z pohledu praktické aplikace Martin již vybral řadu pracovníků na pozice controllerů, finančích účetních, asistentů účetních ale i pár finančních ředitelů. Na druhé straně se sám věnuje finančnímu řízení, daním a účetnictví.

Jitka Zimolková

Jitka ve společnosti působí jako recruiter. V oboru HR a náboru se pohybuje od počátku své profesní kariéry. Působila ve společnostech na pozicích jako HR Manager, HR Business Partner nebo HR ředitel. Měla tak možnost poznat společnosti a jejich požadavky „zevnitř“ a rovněž ze své pozice měla možnost komunikovat s externími headhuntery. Díky těmto jednáním zjistila, že je jí bližší prostředí, kdy může společnostem hledat kvalifikované a šikovné kolegy a tak posledních několik let působí jako recruiter, který se snaží vždy najít společnostem toho nejvhodnějšího kandidáta. Při své práci ráda kombinuje všechny způsoby k nalezení nejvhodnějšího kandidáta (přímé oslovení, databáze, inzerce, sociální sítě, doporučení). Jelikož je jí práce i koníčkem, úspěšnost náboru se blíží 100%.

Neváhejte nás kontaktovat!

Rádi s Vámi vymyslíme školení na míru dle Vašich představ.